Zawory odcinające z siłownikiem elektrycznym firmy Danfoss Socla

Zawór odcinający kulowy z napędem elektrycznym typu zamknij/otwórz. Wykonany ze stali nierdzewnej AISI316 z uszczelnieniem PTFE. Korpus trzyczęściowy o pełnym przelocie z przyłączami gwint wewnętrzny. Zawór wyposażony w napęd elektryczny Danfoss Valpes typu zamknij/otwórz, napięcie zasilania 230 V AC lub 24 V AC/DC, wyposażony w 4 wyłączniki krańcowe, miejscowy mechaniczny wskaźnik położenia i awaryjny napęd ręczny.
Karta katalogowa zaworu z siłownikiem - kliknij

Zawory odcinające z siłownikiem elektrycznym firmy Belimo

Zawór kulowy zamknij/otwórz, 2- drogowy z gwintem wewnętrznym. Przeznaczony do odcinania (sterowania) w instalacjach wody zimnej i gorącej z obiegiem otwartym lub zamkniętym w układach grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Szczelność w stanie zamknięcia - nie przepuszcza pęcherzyków powietrza. Zawór wyposażony w napęd elektryczny typu zamknij/otwórz, napięcie zasilania 230 V AC lub 24 V AC/DC.
Karta katalogowa zaworu - kliknij
Karta katalogowa siłownika 230 V AC - kliknij
Karta katalogowa siłownika 24 V AC/DC - kliknij

Zawory przełączające z siłownikiem elektrycznym firmy Belimo

Zawór kulowy zamknij/otwórz , 3-drogowy z gwintem wewnętrznym. Przeznaczony do przełączania przepływu, sterowania zamknij/otwórz w instalacjach wody zimnej i gorącej z obiegiem otwartym lub zamkniętym w układach grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Nie przepuszcza bąbelków powietrza (ścieżka regulacji A-AB). Zawór wyposażony w napęd elektryczny typu zamknij/otwórz, napięcie zasilania 230 V AC lub 24 V AC/DC.
Karta katalogowa zaworu - kliknij
Karta katalogowa siłownika 230 V AC - kliknij
Karta katalogowa siłownika 24 V AC - kliknij

Zawory odcinające z siłownikiem pneumatycznym firmy Danfoss Socla

Zawór odcinający kulowy z napędem pneumatycznym jednostronnego lub dwustronnego działania. Wykonany ze stali nierdzewnej AISI316 z uszczelnieniem PTFE. Korpus trzyczęściowy o pełnym przelocie z przyłączami gwint wewnętrzny. Zawór wyposażony w napęd pneumatyczny jednostronnego lub dwustronnego działania Danfoss Bar. Napęd dodatkowo może być wyposażony w zawór elektromagnetyczny sterujący, skrzynkę wyłączników krańcowych oraz pozycjoner.
Karta katalogowa zaworu z siłownikiem pneumatycznym jednostronnego działania - kliknij
Karta katalogowa zaworu z siłownikiem pneumatycznym dwustronnego działania - kliknij
 

© Copyrights Valmark 2011

Projekt i wykonanie Enzo

telefon
22 868 58 58
koperta
biuro@valmark.pl
marker
ul. Jutrzenki 21, Warszawa

Valmark to firma inżynierska założona w 1991 roku. Zajmujemy się fachową sprzedażą urządzeń.

więcej o nas link_arrow